fbpx

Meist

kaja-heinsalu-pilt

Meist

Sõltuvusspetsialistid

Oma töös toetame inimesi, keda mõjutavad alkoholi ja narkootiliste ainete tarvitamine, depressioon, ärevus ja madal enesehinnang.

Me mõistame, et kui olete sellel leheküljel, kogete tõenäoliselt suurt valu ja segadust enda või lähedase pärast.

Oleme siin, et pakkuda teile ja teie lähedastele teadmiseid, tööriistu ja emotsionaalset tuge, mida vajate taastumisprotsessi alustamiseks.

Meie missioon on pakkuda parimat ja tõhusat abi üksikisikutele ja peredele, kellel on sõltuvus.

Väliste probleemide või sümptomite (ainete tarbimine, depressioon, enesevigastamine jne) ravimisest ei piisa sõltuvusest tervenemiseks. Usume, et on ülimalt oluline tõsta eneseteadlikkust ja omandada uusi oskusi kaineks eluviisiks, et saavutada pikaajaline taastumine. Julgustame tervet perekonda osalema tervenemisprotsessis, pakkudes lisaks sõltuvusest taastumise programmile ka perenõustamisseansse.

Meie reahbilitatsioonikeskuse programmid on loodud selleks,  et meie kliendid saaksid tervikliku lähenemise 
sõltuvuse- ja käitumisprobleemide lahendamisel. Keskendume käitumise ja suhtumise parandamisele, et aidata  õppida, kuidas juhtida tervislikku eluviisi, millel on tähendus ja eesmärk.  Usume, et iga inimene on võimeline muutuseks ja  ja oleme siin, et aidata seda muutust hõlbustada. Toetame oma  kliente, et nad teeksid enda jaoks positiivseid valikuid ja tekiks lootus, et paranemine on võimalik.

Meie rehabilitatsiooni meeskond koosneb kogemustega ja koolitatud spetsialistidest, kes on võtnud kohustuse töötada ühise eesmärgi nimel – pakkuda igakülgset tuge taastumisel sõltlastega ja nende lähedastega.

Tegutseme privaatselt Tallinna kesklinnas, kus klient võib end turvaliselt ning anonüümselt tunda. Teenus on tasuline, aga palun küsige rahastamisvõimaluste kohta, kui teil puudub võimekus tasumiseks.

Kaja Heinsalu

Tegevjuht