fbpx

Raamat

kainus-pehme

Raamat

Kainus

Raamat “Kainus” on kirjutatud eesmärgiga pakkuda lugemis- ja mõtteainet kõigile neile, kes soovivad teada rohkem sõltuvusest ja sõltlastest. Raamatust leiab vastused küsimustele: Kuidas sõltlane mõtleb, mida ta tunneb ja miks käitub nii, et see ei ole mõistetav talle endale ega teistele inimestele?

Kuidas muuta oma sõltuvus enese jaoks nähtavaks? Kuidas hakkama saada libastumiste ja tagasilangustega? Miks ei ole paremat varjajat ja valetajat kui sõltlane? Kuidas tegeleda viha, üksinduse, kaassõltuvuse ja sotsiaalse survega juua või tarvitada? Miks öeldakse, et tervenevale sõltlasele sobib ainult parim?

Kaja Heinsalu on öelnud: “Olen kohtunud aastate jooksul sadade inimestega, näinud imelisi muutusi ja see on andnud mulle jõudu ja inspiratsiooni seda tööd teha. Ilma nende inimeste usalduseta ei oleks minu teadmistel mingit väärtust, ilma nende lugudeta ei oleks seda raamatut. Eriline tänu Neeme Raud ja minu head kolleegid, psühhiaater Kaiti Redlich ja pereterapeut Katrin Hallik, kes oma teadmisi ja kogemusi tööst sõltlastega raamatus jagavad, ja Tiina Ristimetsale (kirjastus Pilgrim), kes pidas oluliseks seda teemat laiemale publikule avaldada.”
Raamatu kujunduses on kasutatud Kaupo Kikkase fotoseeria “Sfäär” fotosid. Raamatu on kujundanud Kaire van der Toorn-Guthan.